Úspěchy

XXXX. Soutěžní přehlídka konzervatoři a hudebních gymnázií ČR ve hře na housle, violu, violoncello a kontrabas 24.11.2017 - 26.11.2017 Praha

Dominik Seďa 5. ročník – kontrabas
3. cena ve 2. kategorii
Pedagogické vedení: Mgr. Martin Šranko

Marián Lerche 2. ročník – violoncello
3. cena v 1. kategorii
Pedagogické vedení: Miroslav Zicha

19° Concorso internazionale di Musica Euterpe 20.11.2017 - 29.11.2017 Itálie

Eva Grundová 4. ročník – klavír
3. cena v kategorii F
Pedagogické vedení: Mgr. Inna Aslamas

Mezinárodní interpretační soutěž v rámci Mezinárodního festivalu slovanské hudby 9.11.2017 - 12.11.2017 Ostrava

Aneta Horáková 2. ročník – klavír
2. místo ve IV. kategorii
Pedagogické vedení: Mgr. Inna Aslamas

Minh Hanh Phan Vu 1. ročník – klavír
2. místo ve IV. kategorii
Pedagogické vedení: Mgr. Inna Aslamas

Eva Grundová 4. ročník – klavír
2. místo ve IV. kategorii
Pedagogické vedení: Mgr. Inna Aslamas

52. Mezinárodní pěvecká soutěž Antonína Dvořáka 3.11.2017 - 10.11.2017 Karlovy Vary

Hana Kuželová 4. ročník – zpěv
2. cena v kategorii Operní naděje - ženy
Cena Reginy Szymikové, vedoucí Kabinetu hlasové výchovy DAMU
Pedagogické vedení: MgA. Andrea Široká

3. ročník interpretační soutěže dechových nástrojů Pardubické dechy 2017 26.10.2017 - 28.10.2017 Pardubice

Sára Suková 2. ročník – příčná flétna
I. cena v I. kategorii
Pedagogické vedení: Mgr. Božena Růžičková

Kateřina Čechová 2. ročník – příčná flétna
I. cena v I. kategorii
Pedagogické vedení: Mgr. Božena Růžičková

Tim Kadlec 5. ročník – příčná flétna
I. cena ve III. kategorii
Pedagogické vedení: Mgr. Božena Růžičková

Marie Janíčková 2. ročník – příčná flétna
II. cena v I. kategorii
Pedagogické vedení: Mgr. Božena Růžičková

Hana Lebdušková 4. ročník – příčná flétna
III. cena ve II. kategorii
Pedagogické vedení: Mgr. Petra Řiháková

Alexandra Bláhová ​ 5. ročník – hoboj
III. cena ve II. kategorii
Pedagogické vedení: Mgr. Martina Vávrová

Adéla Chvátalová  ​ 5. ročník – hoboj
III. cena ve II. kategorii
Pedagogické vedení: Mgr. Martina Vávrová

Dominik Sedlák 2. ročník – klarinet
I. cena v I. kategorii
Mimořádná cena za interpretaci povinné skladby

Pedagogické vedení: MgA. Milena Svobodová

Jana Krejčí 4. ročník – klarinet
I. cena ve II. kategorii
Pedagogické vedení: Mgr. Břetislav Winkler

Jakub Vajda 2. ročník – klarinet
II. cena v I. kategorii
Pedagogické vedení: Mgr. Břetislav Winkler

Filip Pokorný 5. ročník – klarinet
III. cena ve III. kategorii
Pedagogické vedení: MgA. Lukáš Daňhel, Ph.D

Leo Dvořák 3. ročník – klarinet
čestné uznání ve II. kategorii
Pedagogické vedení: MgA. Lukáš Daňhel, Ph.D

Natálie Khemlová 5. ročník – fagot
I. cena ve III. kategorii
absolutní vítěz oboru fagot

Pedagogické vedení: Mgr. Pavel Zatoukal

Štěpán Vicenec 3. ročník – fagot
I. cena ve II. kategorii
Pedagogické vedení: doc. Mgr. Roman Novozámský

Josef Paik 2. ročník – fagot
čestné uznání v I. kategorii
Pedagogické vedení: doc. Mgr. Roman Novozámský

24. ročník interpretační soutěže "Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus" 20.10.2017 Vidnava

Trio Konzervatoře Brno
Jana Krejčí, Jan Kočár, Štěpán Vicenec

1. místo a titul laureáta
Pedagogické vedení: Mgr. Lubomír Bartoň

15. ročník Písňové soutěže Bohuslava Martinů 2017 20.10.2017 - 22.10.2017 Praha

Pavel Janečka 4. ročník – zpěv
III. cena v kategorii II C K+G
Pedagogické vedení: MgA. Blanka Morávková

Tereza Vorbová 3. ročník – zpěv
čestné uznání v kategorii II B 
Cena festivalu Nekonvenční žižkovský podzim 2017
za interpretaci písně 20. století
Pedagogické vedení: MgAHana Škarková


Školní rok 2016/2017


Školní rok 2015/2016


Školní rok 2014/2015


Školní rok 2013/2014


Školní rok 2012/2013


Školní rok 2011/2012


Školní rok 2010/2011


Školní rok 2009/2010


Školní rok 2008/2009


Školní rok 2007/2008


Školní rok 2006/2007


Školní rok 2005/2006

     Tyto webové stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším procházení těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. rozumím další informace